polskikraft.pl

Blog tematyczny o odżywianiu, rodzajach piwa oraz zdrowiu

Lifestyle

Piwo Rebel – wszystko, co musisz wiedzieć przed kupnem

Piwo Rebel – wszystko, co musisz wiedzieć przed kupnem

Zastanawiałeś się kiedyś, skąd pochodzi piwo Rebel? Krajem pochodzenia tego piwa są Czechy, a dokładnie małe miasteczko Havlíčkův Brod. Warzone w otwartych zbiornikach, dojrzewające w piwnicach o niskiej temperaturze. Wszystko to wykonane według starej receptury. Chcesz dowiedzieć się więcej o rodzajach piwa Rebel? Jaką ma gorycz i zawartość alkoholu? Albo poznać odpowiedź na pytanie: Gdzie kupić piwo Rebel? Odpowiedzi znajdziesz w artykule poniżej.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie są rodzaje piwa Rebel
  • Ile jest w nich goryczy
  • Jaką mają zawartość alkoholu
  • Gdzie można kupić piwa Rebel

Zobacz także:https://polskikraft.pl/piwo-irlandzkie-ciemne-czym-sie-wyroznia-na-tle-innych/

Piwo Rebel – rodzaje

Najpopularniejszymi piwami tej firmy są: Orginal Premium, Orginal Cerny, Tradicini, IPA, NeAlko. Każde z nich charakteryzuje się czymś innym, ma inne walory smakowe, aromat.

Gorycz w piwach Rebel

IPA to piwo o największej goryczce, jakie oferuje nam Rebel, jest to specjalne piwo górnej fermentacji. Do jego przygotowania użyto, aż pięciu różnych odmian słodu oraz czterech odmian chmielu. Dla fanów lżejszych piw gdzie gorycz nie jest tak wyczuwalna idealne będzie piwo Orginal Cerny o lekko słodkim karmelowym smaku.

Ilość alkoholu

W ofercie znajduje się jedno piwo bezalkoholowe idealne dla osób lubiących gorzki smak piwa, ale niekoniecznie przepadających za alkoholem. Piwo IPA zawiera najwięcej alkoholu z oferty piw – 6,3%.

Gdzie można kupić piwa Rebel?

Piwa Rebel nie są tak łatwo dostępne jak inne. Najlepiej wybrać się do sklepu, gdzie są sprzedawane produkty z całego świata.

Udostępnij