polskikraft.pl

Blog tematyczny o odżywianiu, rodzajach piwa oraz zdrowiu

Lifestyle

Piwo Lwówek – gdzie kupić?

Piwo Lwówek – gdzie kupić?

Browar Lwówek charakteryzuje się tym, że proces produkcji tego piwa zachodzi w pełni naturalnie. Tajna oraz zachowana z dawnych lat receptura zapewnia interesujący i niebywale oryginalny smak piwa. Są jedne z najstarszych piw produkowanych w Polsce. Chcesz dowiedzieć się czym charakteryzują się piwa Lwówek? Jaką mają zawartość alkoholu i poziom goryczy? Lub poznać odpowiedź na pytanie: Piwo Lwówek – gdzie kupić? Przeczytaj poniższy artykuł by dowiedzieć się więcej!

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Piwa Lwówek – charakterystyka 
  • Jaki poziom goryczy występuje w tych piwach
  • Jaka jest zawartość alkoholu w piwach Lwówek
  • Gdzie można kupić browary Lwówek

Zobacz także: https://polskikraft.pl/piwo-bojan-gdzie-kupic/

Jakie smaki mają piwa Lwówek?

Oferta jest naprawdę szeroka, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Od lekkich jasnych smakowych piw takich jak Lwówek Malinowy po ciemne z mocnym posmakiem goryczki. W ofercie znajduje się również Lwówek Jankes, powstał według niepowtarzalnej receptury a do jego stworzenia użyto aż 5 różnych rodzajów chmielu!

Poziom goryczy

Poziom goryczy zależy od tego jaki rodzaj piwa wybierzemy. Lwówek Książęcy najbardziej klasyczne piwo tej firmy zawiera delikatny lekko wyczuwalny posmak goryczy. Natomiast Lwówek Malinowy to idealna opcja dla osób, które nie przepadają za posmakiem goryczy i o wiele bardziej gustują w słodkich smakach.

Zawartość alkoholu w piwach Lwówek

Największa zawartość alkoholu znajduje się w piwie Lwówek Porter. Aż 8,5%. Jednak dla zwolenników lżejszych piw dobrym wyborem będzie Lwówek Malinowy lub Lwówek Bambo, który ma w sobie 3,5% alkoholu.

Gdzie kupić browary Lwówek?

Browar można kupić na stacjach paliw Orlen, ale także istnieją strony internetowe zajmujące się sprzedażą tego typu trunków takie jak sklep.browarlwowek.pl oraz ciechan.com.pl

Udostępnij