polskikraft.pl

Blog tematyczny o odżywianiu, rodzajach piwa oraz zdrowiu

Lifestyle

Piwo Bojan – gdzie kupić?

Piwo Bojan – gdzie kupić?

Browar z roku na rok zwiększa swoją produkcję oraz poszerza linię smaków. W ofercie znajdują się różne smaki piwa, takie jak Bojan Mango, czy Bojan Zombie piwo, które ma dość specyficzną nazwę, jak i smak. Chcesz dowiedzieć się coś więcej o rodzajach piwa Bojan? Lub poznać odpowiedź na pytanie: Piwo bojan – gdzie kupić? Przeczytaj poniższy artykuł, by dowiedzieć się więcej!

Czego dowiesz się z tego artykułu:

  • Jakie są rodzaje piw Bojan
  • Jak wygląda ilość procentów w tych piwach
  • Jaki poziom goryczy w nich występuje
  • Gdzie kupić piwo Bojan

Zobacz także: https://polskikraft.pl/piwo-lwowek-gdzie-kupic/

Jakie są rodzaje piw Bojan?

Marka oferuje nam pięć rodzajów piw. Piwa owocowe, piwa smakowe, piwa Ice Cream lager, piwa klasyczne oraz piwa kraftowe. Ten duży wybór na pewno pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie.

Piwa bojan – ile procent zawierają?

Jeśli chodzi o zawartość alkoholu w tych piwach – to zależy. Piwa owocowe oraz smakowe będą zawierały mniejszą ilość alkoholu ok. 4.2%, natomiast w piwach klasycznych czy kraftowych, ilość alkoholu będzie większa.

Poziom goryczy w piwach Bojan

Piwa smakowe i owocowe posiadają znacznie mniejszy poziom goryczy w porównaniu do piw tradycyjnych tej firmy. W piwach smakowych goryczka jest lekko wyczuwalna i idealnie komponuje się ze słodkim smakiem. Natomiast w piwa kraftowe są mocno chmielowe i nadają się idealnie dla osób lubiących smak goryczki.

Piwo Bojan – gdzie kupić?

Piwa Bojan dostaniemy w większych supermarketach takich jak Auchan, Lidl czy Carrefour, ale również w mniejszych sklepikach, takich jak Żabka.

Udostępnij